• Wolontariat_Slider

27 listopada w Wojewódzkim Domu Kultury odbyło się spotkanie z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa. Nasza szkoła, po raz kolejny zajęła I miejsce w kategorii ilości oddanej krwi w turnieju „Młoda Krew Ratuje Życie”. Zdobyliśmy również I miejsce w konkursie „O Puchar Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty" na najbardziej aktywną szkołę województwa świętokrzyskiego w zakresie honorowego krwiodawstwa w okresie letnio – wakacyjnym. Nagrodą w tym roku był anioł, który został wręczony na uroczystościach z okazji 40-lecia szkoły. Otrzymaliśmy także podziękowania od Świętokrzyskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża za udział w akcji poboru krwi http://www.krewniacy.tk/nagrody-2015.html.

Z tej okazji chciałem szczególne podziękować naszym uczniom, bo to ich bezinteresowna postawa pozwoliła uzyskać takie wyniki. To oni, podczas akcji lub indywidualnie, w cichy i dyskretny sposób, uratowali niejedno ludzkie życie. Myślę, że możemy być dumni z takiej młodzieży. Mam nadzieję, że grono „Krewniaków Elektryka” będzie się powiększać http://www.krewniacy.tk/lista-uczni-ow.html, bo potrzeby są wciąż ogromne.

opiekun „Krewniaków Elektryka”  Mariusz Dutkiewcz

Dodatkowe informacje