W dniu 30 stycznia w ramach Świętokrzyskiego Dnia z Koszykówką organizowanego przez Kuratorium oświaty w naszej szkole odbył się turniej międzyklasowy I Elektryczny Basket Day. W zawodach wzięło udział 60 uczniów ZSE. W rywalizacji również brali udział nasi nauczyciele Maciej Makuła, Bartłomiej Krawczyński, Michał Cedro, Artur Janus oraz Marek Nowak, którzy wystąpili również w pokazowym Meczu Gwiazd przeciwko reprezentacji szkoły. W przerwie meczu ALL STAR odbył się indywidualny konkurs rzutów osobistych, rzutów za 3 punkty oraz Skills Challenge. Zwycięzcami okazali się Jacek Kieszkowski, Piotr Chrut i Jakub Kurtyka. Mecze stały na wyrównanym poziomie o czym może świadczyć wynik spotkania pomiędzy nauczycielami a klasą 3C, który zakończył sie remise . W finale spotkali się uczniowie klasy 4C i wspomniani wcześniej trzecioklasiści, zacięty mecz wygrali Jacek Kieszkowski, Dawid Krężołek, Paweł Zacharz i Krzysztof Wójcik zdobywając główną nagrodę. 

 

Dodatkowe informacje