• Slider_szkola

24.04 br. dyrektor szkoły Pan Władysław Zaucha podpisał - z reprezentującym AŚ w Kielcach dyrektorem płk dr Krzysztofem Czekajem - porozumienie o współpracy ,w ramach której młodzież ,,Elektryka'' będzie mogła aktywnie uczestniczyć w programie   profilaktyczno-edukacyjnym.

 Główne cele zajęć, w czasie których młodzież będzie mogła spotkać się z osadzonymi,  to podnoszenie świadomości prawnej społeczności szkolnej,upowszechnianie wiedzy prawnej,nabywanie umiejętności stosowania prawa, kształtowanie postaw społecznych i obywatelskich,rozwijanie  kluczowych kompetencji młodzieży niezbędnych do funkcjonowania w społeczeństwie obywatelskim,zgodnie z obowiązującymi normami ,zasadami i przepisami prawa.

W podpisaniu porozumienia uczestniczyli wicedyrektor Małgorzata Paprocka-Woć,odpowiedzialna za sprawy wychowawcze, Pan psycholog Jacek Woć -  koordynator programu z ramienia szkoły oraz Pani Kapitan Anna Pyszniak  odpowiedzialna za realizację założonych celów z ramienia AŚ.

Dodatkowe informacje