• Slider_szkola

Od drugiego semestru roku szkolnego 2017/2018 ośmiu uczniów naszej szkoły ma możliwość odbywania zajęć kształcenia praktycznego w ramach tzw. kształcenia dualnego w jedne z najprężniej działających firm naszego regionu. Zabudowy z logo KH-KIPPER jeżdżą na samochodach ciężarowych w najdalszych zakątkach świata - w Europie, Azji, Afryce, Ameryce Południowej czy dalekiej Oceanii, a 2 zakłady produkcyjne k. Kielc posiadają moce na poziomie 1 500 sztuk rocznie.

Świetne wyniki biznesowe KH-KIPPER to bez wątpienia także zasługa efektywnej pracy zespołowej. W KH-KIPPER pracuje 500 osób zaangażowanych w takie obszary jak produkcja, sprzedaż i dostawy, rozwój produktów czy administracja. Firma oferuje uczniom, studentom i absolwentom możliwość odbycia praktyk zawodowych, pracy letniej, dorywczej, weekendowej oraz zatrudnienia.

www.kh-kipper.pl

Dodatkowe informacje