• Slider_szkola

NASI ABSOLWENCI

Nasza szkoła istnieje już 40 lat. Mury Zespołu szkół Elektrycznych  co roku opuszcza kolejna grupa absolwentów, którzy kontynuują naukę na wyższych uczelniach w kraju i za granicą, oraz pracują w wyuczonych zawodach.

Nasi absolwenci są cenionymi na rynku pracy specjalistami. Są wśród nich tacy, którzy wspięli się na najwyższe stopnie kariery zawodowej, wielu znalazło ciekawe zatrudnienie w najlepszych instytucjach i firmach.

Na tej stronie chcemy zaprezentować sylwetki absolwentów Zespołu Szkół Elektrycznych, którzy zasłynęli w świecie polityki, kultury, sportu, biznesu, oraz zasłużyli się w pracy na rzecz kraju i regionu.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom ZSE za pomoc w gromadzeniu potrzebnym nam danych. Prosimy o dalszą współpracę – udzielanie informacji na temat znanych wychowanków „Elektryka”.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GALERIA SŁYNNYCH ABSOLWENTÓW

tu można dowiedzieć się więcej o naszych absolwentach: 

Daniel Walas; Marek Dulewicz; Zdzisław Wrzałka; Krzysztof Słoń; Grzegorz Banaś; Mateusz Polit; Mateusz Tutaj; Tomasz Dudek; Dariusz Janecki; Tomasz Kęćko; Łukasz Janyst; Mateusz Toborowicz; Wiesław Dzierżak; Marcin Kowalczyk; Jarosław Górski - plik

Kamil Góraj i Michał Buczek - plik

Dariusz Tomaszewski; Artur Świtoń; Wiesław Góra; ks. Kazimierz Długosz S. Chr;

Sebastian Murzynowski; Dawid Olejarczyk; Artur Grzela; - plik

Andrzej Kamionka - plik

Krzysztof Staszewski - plik

Dodatkowe informacje