• covid_maseczka

Krzysztof Kamil Baczyński to  jeden z Patronów roku 2021. W związku z tym,  zapraszamy uczniów klas 1  i  2 do wzięcia udziału w konkursie poświęconym poecie.

Zadaniem uczestników jest  przygotowanie  krótkiego przemówienia ( 1-2 minutowego) zachęcającego do zapoznania się z twórczością Jana Bugaja ( K.K. Baczyńskiego).

Przemówienie należy zarejestrować w formie wideo ( MP4) i przesłać do organizatorów na adresy mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do 23.04.2021 roku. Wypowiedzi może towarzyszyć pokaz slajdów, podkład muzyczny itd. Liczymy na Waszą kreatywność. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Dodatkowe informacje