• covid_maseczka

"Obie kocha pan;

Obie wzięły dzban;

Która więcej malin zbierze,
 
Tę za żonę pan wybierze..."
 
21 X 2020 odbył się w naszej szkole "Malinowy konkurs" sprawdzający znajomość treści dramatu Juliusza Słowackiego pod tytułem "Balladyna". W quizie wzięli udział uczniowie klas:1A,1B,1C,1D,1E,2A,2C,2D,2E,2F.Młodzież wykazała się dużą wiedzą i udowodniła, że wyśmienicie zna treść dzieła, które w tym roku zostało wybrane do ogólnopolskiego Narodowego Czytania. Lista zwycięzców:
 
 
I miejsce zajął Szymon Paszczak z klasy 2F, na miejscu II ex aequo znaleźli się: Maciej Kupisz (2A), Dawid Grys (2C), Jan Szymkiewicz (1B), a miejsce III przypadło Mikołajowi Kosiorkowi z klasy 2D.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy i gratulujemy laureatom! Organizatorzy  

Dodatkowe informacje