• Slider_1920

7 uczniów ZSE w półfinale międzynarodowego konkursu programistycznego
Pix Programming Challenge.

W dniach od 25.11.19 - godz. 9:00 do 29.11.19 - 21:00 trwały eliminacje w konkursie Pix Programming Challenge. Uczestnicy mieli do rozwiązania 20 pytań konursowych. Do półfinałów awansowały osoby które rozwiązały 75% zadań.

Z naszej szkoły do półfinałów awansowało aż 7 uczestników (6 uczestników z grupy MASTER oraz 1 uczestnik z grupy SKILLED ):

  

Półfinały odbędą się 05.12.19 w godz. 9:00 – 21:00.  Podczas tego etapu istotny będzie czas! Jeśli dwóch lub więcej uczestników rozwiąże poprawnie taką samą liczbę zadań, zwycięży ten, który zrobi to najszybciej! Czas liczony będzie od 9:00 do momentu zakończenia rozwiązywania wszystkich zadań.

WYNIKI PÓŁFINAŁÓW na stronie pixchallenge.org

Wyniki będą opublikowane na stronie pixchallenge.org. 09.12.19 o godz. 16:00.

Trzydziestu najlepszych uczestników z każdej grupy wiekowej dostaje się do finału!

Pix Programming Challenge to międzynarodowy konkurs programistyczny dla dzieci i młodzieży. Jest on w pełni przeprowadza za pośrednictwem aplikacji PixBlocks. Konkurs jest organizowany w 5 krajach europejskich, Indiach oraz Nigerii.

Dodatkowe informacje