• WiFi_Slider

1 milion 900 tysięcy złotych dostanie z budżetu obywatelskiego miasta Kielce Zespół Szkół Elektrycznych. Cała kwota zostanie przeznaczona na poprawę infrastruktury sportowej w obiekcie.

Posłuchajcie audycji radiowej 300 sekund o sporcie

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły włączyli się do akcji „Podziel się posiłkiem” w ramach współpracy z Kieleckim Bankiem Żywności. 2 października b.r. roku nasi wolontariusze pracowali przy segregowaniu żywności, zebranej w weekend w kieleckich sklepach. Szczególne podziękowania nalezą się Aleksandrowi Pastuszce i Patrykowi Sołtysowi, uczniom klasy IE, za zaangażowanie i wkład pracy.

Dziękujemy i zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w akcjach charytatywnych.

Opiekunowie

Rozpoczęła się rekrutacja na szkolenie SEP w ramach projektu ELEKTRYK szkołą zawodowych  kompetencji .Formularze rekrutacyjne dostępne są w pokoju 11 lub u pani Agnieszki Marciniewskiej (sala 22w).

Rekrutacja trwa do 13 października (piątek).

W szkoleniu mogą uczestniczyć uczniowie klas czwartych technikum elektrycznego oraz trzecich ZSZ w zawodzie elektryk

Za nami, pierwsza w tym roku szkolnym, akcja honorowego oddawania krwi. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli w niej udział. Wiem, że część osób mimo chęci nie mogła dołączyć bądź to ze względu na chorobę albo ze względu na brak pełnoletności. Jestem przekonany, że jak tylko to będzie możliwe, zasilicie szeregi „Krewniaków Elektryka”. Bezinteresowna postawa naszych uczniów jest godna podziwu. Ich poświęcenie ratuje ludzkie życie. Aktualna lista zaangażowanych osób dostępna w gablocie na I piętrze. Jeszcze raz wszystkim dziękuję.