• covid_maseczka

"Obie kocha pan;

Obie wzięły dzban;

Która więcej malin zbierze,

Tę za żonę pan wybierze..."

21 X 2020 odbył się w naszej szkole "Malinowy konkurs" sprawdzający znajomość treści dramatu Juliusza Słowackiego pod tytułem "Balladyna". W quizie wzięli udział uczniowie klas:1A,1B,1C,1D,1E,2A,2C,2D,2E,2F.Młodzież wykazała się dużą wiedzą i udowodniła, że wyśmienicie zna treść dzieła, które w tym roku zostało wybrane do ogólnopolskiego Narodowego Czytania. Lista zwycięzców:

I miejsce zajął Michał Paszczak z klasy 2F, na miejscu II ex aequo znaleźli się: Maciej Kupisz (2A), Dawid Grys (2C), Jan Szymkiewicz (1B), a miejsce III przypadło Mikołajowi Kosiorkowi z klasy 2D.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy i gratulujemy laureatom! Organizatorzy

Uczniowie klas czwartych planujących zdawać egzamin maturalny zobowiązani są do wypełnienia deklaracji maturalnej w nieprzekraczalnym terminie do 30.09.2020. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości z numerem Pesel - obecność obowiązkowa!.

pobieramy załącznik na pulpit z deklaracją następnie otwieramy go w programie Acrobat Reader i wypełniamy w obecności nauczyciela w wyznaczonym dla każdej klasy IV terminie, który będzie podany przez wychowawcę oraz wysłany na szkolną pocztę.

Deklaracje wypełniamy w salach 201 i 312.

Deklaracja do pobrania - plik

Regulamin korzystania z gabinetu psychologa w związku z występowaniem zagrożenia epidemiologicznego

• Preferowaną formą kontaktu z rodzicami, opiekunami jest rozmowa telefoniczna - 41 368 15 65, mailowa - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź za pomocą aplikacji Messenger. Osoby, które nie mają możliwości skorzystania z konsultacji online lub z innych powodów potrzebują skorzystać z osobistego kontaktu z psychologiem będą zobowiązane do przestrzegania następujących zasad zabezpieczenia sanitarnego, który dotyczy zarówno uczniów, ich rodziców/opiekunów, nauczycieli, pracowników szkoły jak i innych osób przebywających w gabinecie.
  • W gabinecie jednocześnie mogą znajdować się maksymalnie 3 osoby.
  • Z bezpośredniej formy kontaktu mogą korzystać tylko i wyłącznie osoby zdrowe, które nie mają objawów infekcji, nie podlegają kwarantannie i nie miały kontaktu z osobami zarażonymi wirusem COVID – 19.
  • Rodzice / opiekunowie oraz osoby niezatrudnione w placówce podczas konsultacji w gabinecie psychologa zobowiązane są do zasłaniania ust i nosa, używając maseczek bądź przyłbic.
  • W gabinecie należy używać płynu do dezynfekcji rąk
  • Konsultacje odbywają się w odstępach wynoszących 10 min.- czas ten zostaje przeznaczony na dezynfekcję. Każda konsultacja może trwać maksymalnie 35 minut. Każdorazowo - po zakończonej konsultacji - pomieszczenie, jest dezynfekowane i wietrzone zgodnie z procedurą bezpieczeństwa.
  • W trakcie kontaktu między psychologiem a uczniem / rodzicem / nauczycielem bądź inną osobą, utrzymywany jest możliwie jak największy – tj. metrowy dystans.
  • Terminy na spotkanie osobiste z psychologiem należy umawiać w formie telefonicznej lub .
  • W nagłych przypadkach wymagających natychmiastowej interwencji sprawy są traktowane priorytetowo.

POPRAWKOWY EGZAMIN MATURALNY

WTOREK (8 WRZEŚNIA) GODZINA 14:00
JĘZYK POLSKI, MATEMATYKA - ŚWIETLICA
JĘZYK ANGIELSKI - sala 09
Na egzamin należy zgłosić się z dokumentem tożsamości, czarnym długopisem i przyborami dopuszczonymi przez CKE.
Na terenie szkoły obowiązuje reżim sanitarny, zaleca się zakrywanie ust i nosa w sytuacji przemieszczania się.